SAYGER HAKKINDA
Müşteri odaklı bir şirket; SAYGER Otomasyon 2008 yılında, kendi alanlarında 10 yılı aşkın tecrübeleri olan uzman kadrosuyla, makine, otomasyon ve elektronik sistemler konularında hızlı yaratıcı ve etkili çözümler sağlamak ve elektrik elektronik yedek parça özel devreler, hibrit devreleri, elektronik komponent ve özel ürünleri müşterinin isteği doğrultusunda tedarik etmek için kurulmuştur. Nilüfer Ticaret Merkezinde yer alan SAYGER Otomasyon, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi ve hızlı çözümler üretmek için her zaman hizmetinizdedir.
  • Vizyonumuz
    Yurtiçi ve Yurtdışında üretimin tüm proseslerinde kalite ve yenilik anlayışını yayan, uzman kadrosuyla otomasyon, makine, elektronik sistemlerinde ileri teknolojiler kullanarak en iyi hizmet ve ürün kalitesi ile kollektif çözümler üreten, uygulamasını gerçekleştiren, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak kendi sektöründe çağın ilerisindeki öncü, saygın ve güvenilir bir üretim, ar-ge (ve ticaret) firması olmaktır.
  • Misyonumuz
    Çalıştığımız sektörlerde ar-ge, üretim (ve tedarik) hizmetleri ile çığır
    açabilecek projelere imza atıp uluslararası alanda büyük bir pazar payıyla ciddi mesafeler kat ederek bir dünya şirketi olmaktır.